Techniflex Endüstriyel Esnek Hortumlar Industrial Flexible Hoses       Techniflex Endüstriyel Esnek Hortumlar

techniflex Esnek Hortumlar

1987’den beri Gökser Makine olarak Savunma Sanayi, Askeriye ve Havacılık başta olmak üzere tüm sanayi kuruluşlarınca tercih edilen ‘TECHNIFLEX’ markasıyla endüstriyel hortum imalatı yapmaktayız.

Kullanıldıkları Sektörler :

Maden ve Tüneller

• Savunma Sanayi

 Havacılık

Gıda Sanayi Hortumları

Otomotiv Sektörü

İklimlendirme Sistemi / Kaynak Dumanı

Endüstriyel esnek hortumlar , genellikle her türlü endüstriyel uygulamada , hava partikül ve diğer gaz akışkanlarının transferinde kullanılır. Hem soğuk hem sıcak ortamlara dayanıklı olarak üretilen bu hortumlar değişik materyallerden imal edilerek , bükülebilir , katlanarak küçülebilir , eklenerek uzatılabilir özellikte olurlar. Kullanım yerlerine göre değişik imalat yöntemleri  ile imal edilirler.

Üretimimiz dahilindeki hortumlar ülkemizde yalnızca firmamız tarafımızdan üretilmektedir. Yerli hortum üreticisi olarak, ayrıca dünyada da sadece 2 farklı yerde üretimi olan bu hortumların firmamız tarafından yerlileştirilmiş olması ile   kullanıcı firmalar için hızlı termin süreleri , uygun fiyat ve kolay ulaşılabilirlik sağlayabiliyoruz.

Ayrıca yüksek ısıya dayanım gösteren ( - 70 / + 250 C° ) silikon mamulden olan hortumlarımız Techni Sil 40 ve Techni Sil 41 Amerika’da bulunan test merkezi ‘Govmark’ tarafından yapılan ‘Gaz ve Zehirlilik’ , ‘Yanıcılık’ ve ‘Duman Yoğunluğu’ testlerini başarı ile geçmiş ve hortumlarımız sertifikalanmıştır.